Горячая тема Озвучена причина возгорания автобуса Узнать больше

Телепрограмма

08:00

Әнұран, аңдатпа

08:05

ЖАҢАЛЫҚТАР

08:30

НОВОСТИ

09:00

"Пороро" Мультсериал

09:30

КҮНДЕРЕК. Жаңалықтар шолуы

09:40

КҮНДЕРЕК. Обзор новостей

10:00

"Бәріде анам жайлы" Телехикая

11:00

"Алдар көсе"

11:40

"Туған жерге тағзым"

12:00

"БҮК-ШІК" - реалити бағдарлама

13:00

КҮНДЕРЕК. Жаңалықтар шолуы

13:10

КҮНДЕРЕК. Обзор новостей

13:20

"Адам және заң"

13:40

"Аспаз мектебі" Балалар бағдарламасы

13:50

Жарнама

14:00

14:00-17:00 ТЕХНИКАЛЫҚ ҮЗІЛІС

17:00

Аңдатпа

17:05

КҮНДЕРЕК. Жаңалықтар шолуы

17:15

КҮНДЕРЕК. Обзор новостей

17:35

"Қазақтың қол өнері"

17:50

"САЗДЫ СӘЛЕМ"

18:10

Інжу - маржан

18:30

"Сәті түскен сұхбат"

19:00

Елдің баласы

19:50

КҮНДЕРЕК. Жаңалықтар шолуы

20:00

КҮНДЕРЕК. Обзор новостей

20:15

"СПОРТ TIME"

20:30

"БІЗДІҢ ТАРИХ"

21:00

"Гу Чжун Пё менің арманым" Кино,драма

22:30

"Көңілашар" Тұрсынбек Қабатов

23:00

КҮНДЕРЕК. Жаңалықтар шолуы

23:10

КҮНДЕРЕК. Обзор новостей

23:20

"Серпіліс" Кино драма